Prestiżowe apartamenty w Warszawie

W tym miejscu poruszamy wszystkie pozostałe tematy.

Moderatorzy: żaluzje, Piotrek

meggi77

Prestiżowe apartamenty w Warszawie

Postautor: meggi77 » 2016-10-28, 10:00

Witam :) Ostatnio wpadła mi w oko interesująca oferta, w której można znaleźć prestiżowe apartamenty warszawa - pełny luksus i do tego przepiękna okolica. Widok na Wisłę, a w pobliżu inne atrakcje. Coś szczególnie dla koneserów wygody i piękna!

vika

Postautor: vika » 2017-06-24, 22:37

Na kupno takiego apartamentu nie bardzo byłoby mnie stać :)
Natomiast chętnie zatrzymuje się w apartamencie Sun&Snow podczas pobytu w Warszawie.

gonia

Re: Prestiżowe apartamenty w Warszawie

Postautor: gonia » 2017-07-28, 14:16

Jak szukasz preztiżu to lepiej kupować mieszkania od razu w prestiżowej dzielnicy tuż obok parku i Pałacu w Wilanowie, jest tam takie osiedle bardzo ładne Oaza Wilanów, tam chciałabym zamieszkać

agaaga

Postautor: agaaga » 2017-08-17, 17:53

A ja nie muszę mieć wcale luksusu i prestiżowych apartamentów z ceną z kosmosu, wystarczy mi ładne mieszkanko na osiedlu Nowe Odolany, dobrze zlokalizowane i z przyzwoitą komunikacją miejską do centrum i innych dzielnic miasta

kiszela

Postautor: kiszela » 2017-09-13, 20:07

Tak jak @gonia napisała, najlepiej zainteresować się wilanowskimi nieruchomościami, tam jest najwięcej jest ofert z wyższej półki. Poza tym okolica niezwykle atrakcyjna, bo blisko miasta lecz niezatłoczona. Jakbyś była zainteresowana to najlepiej zgłosić się do Eugeniusza Jaworskiego, ten agent ma dobre rozeznanie w tamtejszym rynku nieruchomości i oferuje kompleksową obsługę

Wróć do „Forum o wszystkim”