montaż rolet materiałowych - kto wykona?

Zastanawiasz się: rolety, czy żaluzje? Materiał kremowy czy brązowy? podziel się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami

Moderatorzy: Piotrek, rolety

Nastka777

montaż rolet materiałowych - kto wykona?

Postautor: Nastka777 » 2017-11-27, 13:23

Witam,
Zakupiłam rolety materiałowe z gwarancją montazu.
Niestety było to u immego producenta niż ZALMAL.
Piszę "niestety, ponieważ producent u którego zamówiłam rolety stwierdził, że nie ma możliwośći montażu i w zamian zaproponował mi rekompensate w koszcie rolet.

Szczerze mówiąc mnie to wogóle nie urządza - ponieważ sama rolet w prowadnicach nie jestem w stanie zamontować ( wchodzi w grę wiercenie w oknie - wiertło nr 2).

MOJE pYTANIE - czy ZALMAL ( albo inny producent) dysponuje oddzielną usługą polegającą na montazu takich rolet ( na terenie Warszawy) ??
Jaki koszt??

Będę wdzieczna za info.

Piotrek

Re: montaż rolet materiałowych - kto wykona?

Postautor: Piotrek » 2017-12-11, 13:59

Montaż rolet innych firm musi się wiązać z wiedzą na temat tych rolet, inaczej można narobić kłopotów Klientowi.
Dlatego mamy zasadę, że montujemy osłony tylko naszej firmy, tzn. wyprodukowane lub zamówione przez nas.

Niestety w tym wypadku nie będziemy mogli pomóc.

Jacus64

Re: montaż rolet materiałowych - kto wykona?

Postautor: Jacus64 » 2018-07-13, 12:52

A dlaczego boisz się wiercenia? Jeśli wiercenia dokonasz wiertłem dobrej jakości, czyli wiertłem diamentowym to nic złego się nie stanie. Wiertła diamentowe są bardzo wytrzymałe,

Wróć do „Podyskutuj o roletach materiałowych.”