opinia o sklepie

Twoja opinia na temat zakupu w naszym sklepie www.FajneRolety.pl jest bardzo cenna.
jotkan

Re: opinia o sklepie

Postautor: jotkan » 2018-02-22, 18:17

Jestem zadowolony z obsługi sklepu . Od dawna szukałem drewnianych końcówek do żaluzji bambusowych . Wreszcie trafiłem na stronę sklepu Fajne rolety , gdzie znalazłem poszukiwaną część zamienną . Po tygodniu w wielkiej paczce otrzymałem zamówione trzy końcówki . Szybko , sprawnie i bez problemu . Wszystko OK . Polecam :)

KASIA

Postautor: KASIA » 2018-06-23, 15:05

Sklep godny polecenia. Wszystko szybko sprawnie i dobrze wykonane :)

frosty

Postautor: frosty » 2018-09-06, 18:57

Paczka dotarła błyskawicznie. Szybko i sprawnie. Jest jednak małe ale. Zamówiłem: "Uchwyt boczny górnej rynny żaluzji z maskownicą - stary typ" i mówiąc szczerze po opisie spodziewałem się, że maskownica jest elementem tego zestawu. Niestety nie. Sugerowałbym zmianę opisu tego przedmiotu bo wprowadza w błąd. Nie zaszkodziłyby też wkręty do montażu uchwytu.

Tony

Postautor: Tony » 2018-11-29, 19:44

Dzisiaj zamontowałem nowe żaluzje bez kasety. Wszystko ok. Pięknie okna wyglądają. Czas realizacji w sklepie internetowym ok. 10 dni.
Polecam

Tonio

Postautor: Tonio » 2019-06-10, 18:58

Zamontowałem nowe żaluzje bez kasety. Żaluzje białe, wszystko ok. Rzeczywiście chronią przed słońcem i upałem. Czas realizacji w sklepie internetowym ok. 7 dni.
Polecam

nabuchedonozor

Postautor: nabuchedonozor » 2019-10-18, 12:57

Mi też się podoba, bardzo polecam :).

Wróć do „Opinie o sklepie (Kliknij przycisk "odpowiedz" aby dodać wpis)”