opinia o sklepie

Twoja opinia na temat zakupu w naszym sklepie www.FajneRolety.pl jest bardzo cenna.
dorot1986

Plisy

Postautor: dorot1986 » 2016-02-25, 18:46

Jestem bardzo zadowolona z jakości i wyglądu zamówionych przeze mnie plis. Serdecznie dziękuję :)
Polecam sklep innym kupującym! :)

Efliska

rotletka wolnowisząca

Postautor: Efliska » 2016-03-16, 09:27

Szybko i solidnie! Roletka prześliczna, łatwa w montażu!!! Rewelacja

Edyta

Postautor: Edyta » 2016-03-22, 13:16

Zdecydowanie polecam,towar pierwsza klasa wysyłka szybka 100% TAK!!!

janiko115@interia.pl

częsci wymienne do plis (sznurek 0.8 mm)

Postautor: janiko115@interia.pl » 2016-04-04, 17:18

Sklep godny polecenia, szybko, sprawnie. JESTEM ZADOWOLONY. zamówienie nr 3502/2016 z dnia 2016-03-31 pozdrawiam janiko115 :-) .

Łukasz Kubiak

zaczepy

Postautor: Łukasz Kubiak » 2016-04-21, 14:34

szybko i sprawnie. Polecam

kazkro

moskitiera

Postautor: kazkro » 2016-04-24, 08:45

:lol: moskitiera do okna pcv z roletą zewnętrzną - produkt wykonany solidnie, pasuje idealnie przy prowadnicy rolety okiennej. Polecam

shaahl

moskitiery

Postautor: shaahl » 2016-05-16, 19:26

Moskitiery ramkowe wykonane bardzo dobrze a przedewszystkim dokładnie :) Jestem zadowolony bo wszystko pasuje... Wysyłka też dosyć szybka, ogólnie wszystko na plus. Dzięki i serdecznie polecam :)

Jaga

Postautor: Jaga » 2016-05-22, 13:50

Szybko i sprawnie. Polecam :-D .

djedyta

Żaluzje aluminiowe 25 mm Żalmal

Postautor: djedyta » 2016-06-06, 06:42

Kupiłem żaluzje jak w temacie na duże okno i drzwi balkonowe. Bez problemu zostało zrealizowane zamówienie, żaluzje zostały dostarczone 5-tego dnia roboczego (po drodze był długi świąteczny weekend). Kupowałem już wcześniej (ok. 3 lata temu) u tego sprzedawcy, tak więc teraz ponownie złożyłem zamówienie u niego. Ani poprzednio ani teraz nie mam uwag do sprzedawcy. Polecam i życzę aby sklep nadal trzymał jakość obsługi, jak dotychczas. Pozdrawiam

Agata

Moskitiery

Postautor: Agata » 2016-08-05, 08:31

Dziękuję za terminowe wykonanie zlecenia. Polecam !

klient_98

Żaluzje

Postautor: klient_98 » 2016-10-15, 13:47

Szybki czas realizacji, profesjonalna obsługa, polecam :)

Mariusz S.

Moskitiery

Postautor: Mariusz S. » 2017-03-29, 09:28

Bardzo dziękuje za moskitiery. Bardzo wysoka jakość produktu. Idealnie komponują się w okno. Wiem, że do Was wrócę i gorąco będę polecać.
Pozdrawiam

Anna Kryścińska

Części zamienne żaluzje

Postautor: Anna Kryścińska » 2017-04-11, 14:59

Miałam problem, nie mogłam nigdzie dokupić akcesoriów do moich starych ale bardzo dobrych i nie zniszczonych, ładnych żaluzji. Dzięki Wam jeszcze trochę posłużą, części, które w Waszym sklepie kupiłam są już chyba niedostępne. Moje żaluzje jak nowe już wiszą w oknach. Dobrze że jesteście. Dziękuję za szybką wysyłkę.

Anna Kryścińska

Części zamienne żaluzje

Postautor: Anna Kryścińska » 2017-04-11, 14:59

Miałam problem, nie mogłam nigdzie dokupić akcesoriów do moich starych ale bardzo dobrych i nie zniszczonych, ładnych żaluzji. Dzięki Wam jeszcze trochę posłużą, części, które w Waszym sklepie kupiłam są już chyba niedostępne. Moje żaluzje jak nowe już wiszą w oknach. Dobrze że jesteście. Dziękuję za szybką wysyłkę.

maciek

dostawa czesci zamiennych

Postautor: maciek » 2017-04-25, 07:10

sprawnie i szybko dostarczyli zamówiony towar. polecam

mucha

moskitiery "anty-kot"

Postautor: mucha » 2017-06-26, 10:27

Bardzo dobre wykonanie moskitier. Polecam wszystkim. Mój kot też zadowolony :)

rfprfp

Postautor: rfprfp » 2017-07-06, 09:53

Ze względu na docieplanie ścian zewnętrznych, zmuszony byłem zdemontować rolety zewnętrzne. Przyciąłem boczki ościeży, nie musiałem więc skracać rolet na szerokości.
Postanowiłem wymienić wyeksploatowane części, tj. przelotki sznurka, zwijacze sznura, w niektórych sprężynę do przelotów, ślizgacz piór w prowadnicy, czy też sam sznur.
Praktycznie musiałem rozebrać rolety "na części pierwsze".
Dzięki dostarczonym błyskawicznie zamówionym częściom i - co najważniejsze - praktycznemu doradztwu, całą robotę wykonałem sam (zaproszony przeze mnie wcześniej fachowiec firmy wykonującej i montującej rolety zewnętrzne, wycenił zakres prac na 800,- do 1000,- PLN.
Mój koszt zakupionych części:
Podsumowanie:
Z zakupionych części i wsparcia firmy "FajneRolety" każdy, kto nie woła sąsiada do wkręcenia żarówki, jest w stanie sam poskładać i zamontować całą roletę zewnętrzną.
Dziękuję bardzo!
Pozdrawiam,
rfp

rfprfp

Postautor: rfprfp » 2017-07-06, 10:01

uzupełniam:
Mój koszt zakupionych części: 263,- PLN

rfp

Ola

Re: opinia o sklepie

Postautor: Ola » 2017-08-01, 12:44

Rewelacja! Zamówiłam części do zepsutej rolety, przesyłka błyskawiczna i zabezpieczona przed zgnieceniem. Polecam serdecznie.

danula11

Re: opinia o sklepie

Postautor: danula11 » 2018-02-15, 21:22

Dziekuje bardzo za szybko realizacje zamowienia czesci do rolet,,wszystko szybko i sprawnie napewno jeszcze nieraz skorzystam...pozdrawiam..

Wróć do „Opinie o sklepie (Kliknij przycisk "odpowiedz" aby dodać wpis)”