kurtyna PCW

Ta część forum poświęcona jest produktom przeznaczonymi do osłaniania dużych powierzchni

Moderatorzy: Piotrek, verticale

jacek

kurtyna PCW

Postautor: jacek » 2015-10-07, 08:29

:cry: Zawiesiłem kurtynę PCW przy wjeździe do garażu na 30 aut. Część kierowców zgłasza porysowane samochody od pasków kurtyny. Domagają się ekspertyzy i odszkodowania. Wasze atesty dotyczą używania w pomieszczeniach z żywnością. Przy zamówieniu mówiliśmy gdzie będzie wieszana kurtyna i uzyskaliśmy Wasze zapewnienie, że będzie OKEY. Będziemy domagać się od Was przyjęcia na siebie odpowiedzialności za powstałe szkody. poproszę o odpowiedź. JACEK

verticale
Posty: 5
Rejestracja: 2011-04-12, 15:51
Kontakt:

Postautor: verticale » 2015-10-14, 05:16

Kurtyny PCV przeznaczone są do:
"stosowania jako kurtyny drzwiowe w halach produkcyjnych, magazynach, sklepach, chłodniach, zakładach mięsnych i przetwórstwa spożywczego, barach wyładunkowych itp."
Produkt nie jest więc przeznaczony do zastosowania w garażach.

Z rozmów z naszymi pracownikami wynika, że żaden z nich nie zapewnił, że produkt jest przeznaczony do ruchu samochodów osobowych.
Z naszego doświadczenia wynika, że nasze kurtyny znajdują zastosowanie w magazynach z ruchem wózków widłowych, jednak ruch samochodów osobowych, nie jest zgodny z przeznaczeniem kurtyn.
Pasy zostały sprzedane do samodzielnego montażu, żaden z naszych pracowników nie miał więc możliwości zobaczenia jakiego typu pojazdy będą poruszały się przez kurtynę PCV.
Nie możemy brać więc odpowiedzialności za zastosowanie produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Mając na uwadze dobro naszego Klienta, możemy zaoferować odkupienie pasów oraz całego systemu po cenie rynkowej.
Verticale - "Żalmal - Osłony okien" - http://www.rolety.zalmal.com.pl

Janusz

Kurtyny pcv

Postautor: Janusz » 2015-10-21, 10:33

Noszę się z zamiarem zamontowania kurtyny pcv jako tanszej alternatywy dla zamykanej bramy . Kurtynę chce zamontować jako bariera dla zacinającego deszczu a zimą sniegu w wiacie, w której trzymam sprzęt rolniczy i niekiedy (zimą) parkuje mój wóz osobowy .
Proszę o podpowiedz czy kurtyna sprawdzi się i nie będzie przepuszczała wody podaczas opadów . Nie chodzi mi o względy związane z zatrzymaniem ciepła

Człowiek z Mazur

kurtyna

Postautor: Człowiek z Mazur » 2015-10-26, 16:46

sam mam kurtyne w z pasów pcv o szerokości 20 cm zamontowana w oborze gdzie mam 80 szt bydła i nie zauważyłem by latem przy obfitych opadach deszczu woda zalegała na klepisku . Warunek taki, by nie wiał silny wiatr, który w połączeniu z naporem zacinającego deszczu może przesuwać pasy kurtyny i wówczas wzrasta prawdopodobieństwo, że woda dostanie się do środka . Zima trudno powiedzieć bo zaczepiam wierzeje i zwijam kurtynę .

WitekB

Re: kurtyna PCW

Postautor: WitekB » 2019-02-12, 15:31

Żeby kurtyna nie rozwiewała się trzeba ją zamontować z maksymalnym zakładem. Ja montowałem pasy w dosyć wietrznej okolicy i stale mi je rozwiewało dopiero pracownik innej firmy wytłumaczył mi zasadę działania kurtyn paskowych.


Wróć do „Verticale - Pionowe pasy obracane i przesuwane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość