Rolety antywłamaniowe

Czy rolety zewnętrzne wyciszą hałas z zewnątrz, na ile są antywłamaniowe?
Jeśli nie znasz odpowiedzi, to znaczy , że koniecznie musisz odwiedzić to forum.

Moderatorzy: Piotrek, rolety, rolety zewnętrzne

Przemek

Rolety antywłamaniowe

Postautor: Przemek » 2013-09-13, 12:49

miałem taką nieprzyjemną sytuację że dorosły syn mojej sąsiadki z bloku jest narkomanem i po prostu nie jest sobą jak da sobie strzała i ją nachodzi.

Sąsiadka po to aby dał jej spokój założyła zewnętrzne rolety antywłamaniowe. Wyglądały solidnie i z tego co wiem ta jedna roleta kosztowała około 2tys więc tania nie była.

Chłopka wywalił tą rolętę w 15 min.Wziął jakiś kamień i tak zaczął naparzać że rolete cąłą pogiął - wyrwał ze ściany wybił okno i sie włamał !!! 15 min nie dłużej to trwało bo byłem świadkiem nawet policja nie zdążyła przyjechać.

Jak to jest z tymi roletami antywłamaniowymi bo jak dla mnie to są trochę mało anty?

rolety

Postautor: rolety » 2014-01-13, 08:58

Być może roleta, która została zainstalowana nie była atestowana. Wielokrotnie spotkałem się , że klienci jak również sprzedawcy nazywają zwykłe rolety zabezpieczające przed włamaniem jako antywłamaniowe.
Poza tym uważam, że 15 minut to i tak dość długi czas opóźnienia wejścia do pomieszczenia z wykorzystaniem kamienia.

Rolety dzielą się na:
- aluminiowe wypełnione pianką- najsłabsze
- aluminiowe ekstrudowane - ładne dużo mocniejsze rozwiązanie
- stalowe - mniej estetyczne i najmocniejsze rozwiązanie z wykorzystaniem rolet
Rolety - "Żalmal - Osłony okien" - http://www.rolety.zalmal.com.pl

arry

Roleta zewnętrzna, ale

Postautor: arry » 2015-11-07, 10:49

:-D Witam. Różni śą wykonawcy rolet. :-?

Jeśli ktoś ma roletę zewnętrzną antywłamaniową od fachowej firmy- to na pewno jest zadowolony. :!: :!:

Firm uczciwych, doświadczonych, solidnych jest bardzo dużo. :roll:

Pozdrawiam i życzę w sobotę, bo taki dzisiaj dzień - samych przyjemności. :arrow:

eAlarmy

Postautor: eAlarmy » 2015-11-23, 13:59

Nie wymyślono jeszcze zabezpieczenia, które daje 100% gwarancji, że nikt się nie włamie. Często chodzi tu o powiadomienie odpowiednich służb i ten kluczowy czas jakiego potrzebuje złodziej, bo przez te minuty ktoś może zareagować. Dlatego zgadzam się z wypowiedzią:
rolety pisze:Poza tym uważam, że 15 minut to i tak dość długi czas opóźnienia wejścia do pomieszczenia z wykorzystaniem kamienia.

Niszczenie rolety kamieniem zwraca uwagę sąsiadów, którzy mogą zareagować - wezwać policję itd.

Orakos5

Postautor: Orakos5 » 2016-01-20, 15:05

rolety pisze:Być może roleta, która została zainstalowana nie była atestowana. Wielokrotnie spotkałem się , że klienci jak również sprzedawcy nazywają zwykłe rolety zabezpieczające przed włamaniem jako antywłamaniowe.
Poza tym uważam, że 15 minut to i tak dość długi czas opóźnienia wejścia do pomieszczenia z wykorzystaniem kamienia.

Rolety dzielą się na:
- aluminiowe wypełnione pianką- najsłabsze
- aluminiowe ekstrudowane - ładne dużo mocniejsze rozwiązanie
- stalowe - mniej estetyczne i najmocniejsze rozwiązanie z wykorzystaniem rolet

Również tak uważam. Te rolety chyba były dość dobre.

mieszczek

Postautor: mieszczek » 2016-10-06, 23:12

fajne zdrowe podejście wedlug mnie

Wróć do „Podyskutuj o roletach zewnętrznych”