roley na balkonie

Czy rolety zewnętrzne wyciszą hałas z zewnątrz, na ile są antywłamaniowe?
Jeśli nie znasz odpowiedzi, to znaczy , że koniecznie musisz odwiedzić to forum.

Moderatorzy: Piotrek, rolety, rolety zewnętrzne

Wojtek

roley na balkonie

Postautor: Wojtek » 2012-11-13, 11:34

mieszkam na 3 piętrze chciałbym założyć rolety na balkonie żeby chroniły mnie przed wiatrem. Czy istnieje taka możliwość? nadmienię że mój balkon nie jest zabudowany.

Karol

Postautor: Karol » 2012-11-13, 16:29

Jeżeli nad twoim balkonem jest balkon sąsiada to nie będzie problemu z zamontowaniem tych rolet. Musisz się tylko dowiedzieć w spółdzielni mieszkaniowej czy można coś takiego robić żebyś nie miał później żadnych problemów

Piotrek

Postautor: Piotrek » 2012-11-13, 23:58

W takim przypadku wchodziłyby w grę zwykłe rolety zewnętrzne takie jak tutaj? http://rolety.zalmal.com.pl/rolety-zewnetrzne

rolety

Postautor: rolety » 2012-11-14, 16:34

Roleta nie może być oddalona od skrzydła okiennego aby duży podmuch wiatru nie wyrwał jej z prowadnic.
Sam byłem już wzywany na serwis takich rolet, w których pancerz został wyrwany z prowadnic i spadł z 7 piętra.
W przypadku wyżej opisanego serwisu , aby zpobiec powtórce tego zdażenia, klient musiał zdecydować się na dodatkową pionową listwę zamocowaną w środku rolety. Listwę zastosowałem aby zabezpieczyć pancerz przed ugięciem przy kolejnym podmuchu.
Rolety - "Żalmal - Osłony okien" - http://www.rolety.zalmal.com.pl

AdamKucharski

Rolety balkon

Postautor: AdamKucharski » 2014-07-01, 13:31

Ja mam kota i mieszkamy na 4 piętrze więc zamontowaliśmy silne rolety ze specjalnymi uchwytami. Chronią przy okazji przed wiatrem.
Ostatnio zmieniony 2014-07-10, 12:35 przez AdamKucharski, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Podyskutuj o roletach zewnętrznych”