rolety zewnętrzne - warto ?

Czy rolety zewnętrzne wyciszą hałas z zewnątrz, na ile są antywłamaniowe?
Jeśli nie znasz odpowiedzi, to znaczy , że koniecznie musisz odwiedzić to forum.

Moderatorzy: Piotrek, rolety, rolety zewnętrzne

nona

rolety zewnętrzne - warto ?

Postautor: nona » 2017-07-06, 13:29

Poszukuję opinii na temat rolet elektrycznych .... Wszelkie za i przeciw mile widziane.
Ponadto jak wygląda ich awaryjność? Czytałem bardzo pozytywne opinie na ten temat , ponoć super się sprawdzają. A jak to wygląda u Was ?
Ostatnio zmieniony 2017-07-20, 19:06 przez nona, łącznie zmieniany 1 raz.

Piotrek

Re: rolety zewnętrzne - warto ?

Postautor: Piotrek » 2017-07-24, 16:01

Aluminiowe rolety zewnętrzne to na pewno większy wydatek niż te same rolety sterowane ręcznie, ale na pewno dużo większa wygoda.
Czasami jest to konieczność, bo przy dużych roletach nie będziesz w stanie ich obsłużyć ręcznie (duży ciężar).

Ja bym radził nie wybierać najtańszych chińskich silników, ponieważ często się one psują. Można trafić dobry silnik za małą cenę, ale trzeba mieć dużo szczęścia.

Co do rodzaju sterowania - pilot czy klawisz, to jeżeli ktoś ma już gotowy dom, to zdecydowanie sterowanie pilotem - nie trzeba prowadzić kabli, kuć w ścianach czy prowadzić korytek.

Lizard

Postautor: Lizard » 2017-07-31, 13:40

Rzeczywiście lepiej jest nie kupować rolet, które to wykonane są z byle jakich materiałów. Co do samej awaryjności, to sporo zależy od producenta. Ja radzę korzystać tylko i wyłącznie z pomocy sprawdzonych firm. Kupowałem rolety za pośrednictwem i służą mi już od wielu miesięcy. Póki co kompletnie nic się z nimi nie dzieje i mam nadzieję, że taki stan rzeczy utrzyma się jeszcze przez długi czas. ;-)

Betty021

Postautor: Betty021 » 2017-08-09, 18:16

Według mnie również kupując takie rolety warto wybrać coś sprawdzonego, żeby mechanizm nie siadł za kilka tygodni. Mogę polecić rolety dobrej jakości: https://oknarolety.com. Tam znajdziecie rolety z aluminium, wykonane z wysokiej klasy materiałów i objęte kilkuletnią gwarancją. Warto wybierać sprawdzone produkty, bo nie tylko ładnie wyglądają ale i są funkcjonalne przez długie lata.

Luiza

Postautor: Luiza » 2017-09-18, 15:06

Zdecydowanie warto tylko trzeba wiedzieć od kogo je kupować ,żeby nie wyrzucić pieniedzy w błoto. Możecie zajrzeć na ofertę tego sklepu z Krakowa Kupowałam u nich minirolety do kuchni i łazienki. Nie tylko chronią naszą prywatność ale i pokój przed nagrzaniem i nasłonecznieniem. Według mnie spełniają swoją rolę na 5+

Wróć do „Podyskutuj o roletach zewnętrznych”