opinia o sklepie

Twoja opinia na temat zakupu w naszym sklepie www.FajneRolety.pl jest bardzo cenna.
Jolka

opinia o sklepie

Postautor: Jolka » 2012-02-24, 21:03

Jestem pod wielkim wrażeniem. Nawet nie upłyneły 24 godziny od złożenia zamówienia a Kurier z przesyłką już pukał do drzwi :-D
Rolet sa prześliczne, juz wiszą i cieszą oko :-D
Gorąco polecam
Ostatnio zmieniony 2012-10-18, 09:17 przez Jolka, łącznie zmieniany 1 raz.

Zbyszek

Żaluzje

Postautor: Zbyszek » 2012-09-21, 15:28

Szybko, łatwo i przyjemnie.
Szybko -składasz zamówionko przez internet ........ po chwili już są
Łatwo i szybko- montujesz
Przyjemnie - zrobiło się w domku, wygladaja cudnie.
Serdecznie polecam i pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2012-10-18, 09:18 przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.

Anna

Żaluzje

Postautor: Anna » 2012-09-29, 21:42

Zamówiłam żaluzje w sobotę wieczorem.
Przelałam należność na konto sklepu
w poniedziałek. Żaluzje otrzymałam
w piatek.Wykonane zgodnie z zamówieniem.
Pasuja,działają bez zastrzeżen.
Sklep godny polecenia :-) .
Ostatnio zmieniony 2012-10-18, 09:19 przez Anna, łącznie zmieniany 2 razy.

Maria

Postautor: Maria » 2013-01-25, 08:36

jestem zadowolona z całej usługi!

Monika

Postautor: Monika » 2013-02-14, 17:17

Profesjonalne podejście do klienta,miły kontakt,superszybka wysyłka,same superlatywy.Polecam :-D

Hanna

polecam za profesjonalizm i bardzo ludzkie podejście ;)

Postautor: Hanna » 2013-03-10, 22:18

Piszę bo chciałam podziękować za tak miłą i profesjonalną obsługę . Ze sklepu fajnerolety.pl zamówiłam plisy i rolety . Bardzo szybko był u mnie bardzo miły człowiek który pomierzył wszystko ,wiele doradził .Chyba 2 dni po wpłacie miałam je już w oknach - piękne ! bardzo dobre jakościowo ! - choć nie najdroższe - raczej wybrałam tańsze ! bardzo fachowo założone ,wyglądają delikatnie i pięknie. I Cena bardzo fajna !A obsługa tak fachowa i przede wszystkim taktowna i miła .Co jest rzadkie w dzisiejszym świecie gdzie wciskają nam byle co za dużo pieniądze .W każdym razie bardzo dziękuję i polecam wszystkim !! Zadko polecam coś na forach :) ale tę firmę polecam i życzę jak najwięcej klientów :)

zetbull

żaluzje

Postautor: zetbull » 2013-04-05, 07:41

Zamówiłem kolejne żaluzje do drugiego pokoju,
tak jak za pierwszym razem, wszystko odbyło się w błyskawicznym tempie.
Same żaluzje SUUUper, o czym świadczy że to kolejny mój zakup.
Wielkie uznanie dla " FajneRolety"

ko5a

Postautor: ko5a » 2013-04-18, 09:11

FajneRolety - tak trzymać.. super prosty kreator do zgłaszania zamówienia przez www oraz najniższa cena jaką udało mi się znaleźć.
jedyne do czego mógłbym się przyczepić to brak jakiejkolwiek instrukcji montażu..
co prawda montaż jest banalny (przy większej ilości okien najlepiej zrobić sobie jakiś szablon z tektury żeby zawsze w tym samym miejscu plisy były zamontowane)
ale jednak fajnie gdyby był jakiś krótki opis w paczce.

Alicja

Postautor: Alicja » 2013-04-23, 19:04

Profesjonalna obsługa, expesowa dostawa. Polecam :-)

Maciej

Zamówienie

Postautor: Maciej » 2013-05-16, 17:34

Nie minęło 24 godziny od złożenia zamówienia i wpłacenia pieniędzy a kurier przywiózł części do pękniętej żaluzji pięknie zapakowane. Chyba rekord świata. Pozdrawiam

Izabella

rolety

Postautor: Izabella » 2013-05-18, 08:43

Wszystkim polecam ten sklep. terminowe wykonanie oraz szybka przesyłka, towar zgodny z zamówieniem, profesjonalne podejście do klienta.

Mirek

Postautor: Mirek » 2013-05-24, 11:10

Przed dokonaniem zakupu miałem pewne obawy, że takie wirtualne zamawianie, może okazać się klapą i stratą pieniędzy. Na szczęście myliłem się, i z przyjemnością mogę polecić każdemu ten sklep.
Rolety pasują idealnie i w 100% spełniają moje oczekiwania, a zrozumiałe i wyczerpujące instrukcje, odnośnie pomiarów i montażu, pozwalają na unikniecie błędów.
Pozdrawiam i polecam!

niezadowolony klient

Postautor: niezadowolony klient » 2013-05-24, 17:48

Nie polecam. W opisie i na zdjęciach na stronie sklepu są sprzeczne informacje. Zamówiona moskitiera jest dostarczona bez niezbędnych części do montażu (klient sam martwi się jak ją zamontować, co więcej nie ma żadnej instrukcji).
Wykonanie niepraktyczne i nieestetyczne (listwy niepotrzebnie tak szerokie, zaczepianie siatki nie działa tak jak powinno, uszczelki zupełnie nieestetyczne). Można zamontować na działce lub w garażu ale nie w pokoju.

moskitiery

Postautor: moskitiery » 2013-05-28, 08:05

[ Dodano: 2013-05-28, 09:05 ]
niezadowolony klient pisze:Nie polecam. W opisie i na zdjęciach na stronie sklepu są sprzeczne informacje. Zamówiona moskitiera jest dostarczona bez niezbędnych części do montażu (klient sam martwi się jak ją zamontować, co więcej nie ma żadnej instrukcji).
Wykonanie niepraktyczne i nieestetyczne (listwy niepotrzebnie tak szerokie, zaczepianie siatki nie działa tak jak powinno, uszczelki zupełnie nieestetyczne). Można zamontować na działce lub w garażu ale nie w pokoju.

Oferujemy dwa rodzaje moskitier do okien dachowych:
- oryginalne osłony firmy Velux oraz Fakro, o bardzo ładnym wyglądzie, i możliwością pozostawienia siatki na dowolnej wysokości
oraz
- dużo tańsze zamienne moskitiery "Velia" firmy Selt
System ten wykonany jest z szerszych cztero centymetrowych prowadnic oraz wyższej kasety, z siatką pracującą w układzie zamknięta- otwarta, bez możliwości pozostawienia siatki w pozycji pośredniej. Bez względu na wybór koloru osprzętu, szczotki, jak również elementy plastikowe wykonane są w kolorze czarnym. Wygląd systemu mimo wykorzystania większej konstrukcji odbierany jest pozytywnie przez wszystkich naszych klientów.
Mimo większej konstrukcji, system moskitier rolowanych Velia jest najczęściej zamawianym systemem.
W sklepie internetowym wykonano sysunki techniczne omawianego systemu Velia w dokładnych proporcjach.
Moskitiery - "Żalmal - Osłony okien" - http://www.rolety.zalmal.com.pl

gość

Postautor: gość » 2013-06-06, 22:33

polecam towar super jakościowo szybka realizacja zamówienia

Wioletta

zadowolona

Postautor: Wioletta » 2013-06-10, 16:40

:-) jestem bardzo zadowolona z obsługi i doradztwa !!!!! jesli kiedykolwiek bedę potrzebować coś do domu napewno skorzystam z oferty tego sklepu GORĄCO POLECAM !!

Jaga

Polecam żaluzje

Postautor: Jaga » 2013-06-18, 20:34

Szybko, łatwo i profesjonalnie.
Zamówienie zrealizowane szybko - w ciągu trzech dni od wpłacenia kasy.
Łatwy montaż chociaż proponowany na stronie internetowej ciut inny niż znałam. Nie ma w zestawie instrukcji montażu, a dla laików przydałaby się.
Sklep polecam

Katarzyna M.

Polecam!!

Postautor: Katarzyna M. » 2013-07-04, 21:11

Błyskawiczna wysyłka zamówienia, rolety wykonane solidnie, a przede wszystkim, w takich wymiarach w jakich zażyczy sobie klient. Montaż rolet jest bardzo szybki i łatwy. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam!!

jaromir3967

Rolety

Postautor: jaromir3967 » 2013-07-11, 07:27

Bardzo dobry towar.szybka obsługa i dostawa. Polecam

Tinka

Rolety

Postautor: Tinka » 2013-08-18, 14:54

Super ! Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, żaluzje dobrze wykonane. Polecam !

Wróć do „Opinie o sklepie (Kliknij przycisk "odpowiedz" aby dodać wpis)”