Lampy klasyczne

W tym miejscu poruszamy wszystkie pozostałe tematy.

Moderatorzy: żaluzje, Piotrek

Exavy

Lampy klasyczne

Postautor: Exavy » 2016-03-31, 10:51

Cześć.

Czy znacie jakiś dobry sklep internetowy z lampami klasycznymi? Robię właśnie remont salonu i poszukuję jakichś nowych lamp, bo stare już niestety mają lata świetności dawno za sobą :p

Jakieś lampy klasyczne są np. w tej ofercie i zastanawiam się czy byłoby to warte uwagi... Co o tym myślicie?
Kto cię obraził, ten nigdy ci nie wybaczy.

marcinK

Postautor: marcinK » 2016-04-20, 14:42

Myślę, że mogą Ciebie zainteresować lampy jupiter ze sklepu

Wyglądają rewelacyjnie :)

Kaczis
Kontakt:

Postautor: Kaczis » 2016-05-02, 13:41

fajna sprawa, też właśnie myślę o sprawieniu sobie takich przy okazji małego remontu :)

zu_za

Postautor: zu_za » 2016-11-30, 07:49

Czy chodzi Ci o taką lampę jak na tym zdjęciu?

Takie lampy i mi się bardzo podobają, są klasyczne, proste z swoim kształcie- idealnie nadają się zarówno do wnętrz klasycznych jak i bardziej nowoczesnych.
Myślicie, że warto kupować takie lampy online czy lepiej w sklepie stacjonarnym?

Bilgatron

Lampy

Postautor: Bilgatron » 2017-06-23, 13:02

Wszystko zależy od aranżacji. Ja na przykład od początku nastawiona byłam na podświetlanie salonu kinkietami i teraz na efekt nie narzekam. O tym, jak dobrze wybrać kinkiet i co brać pod uwagę przy jego wyborze możesz poczytać na stronie .

kkkarolinaaa123

Postautor: kkkarolinaaa123 » 2017-07-06, 14:31

Zarówno w klasycznym jak i wielu innych stylach możesz znaleźć oprawy oświetleniowe na stronie naszego e-sklepu mlamp.pl . W razie pytań prosimy o kontakt, chętnie pomożemy :)

zuzka33

Postautor: zuzka33 » 2017-07-20, 10:11

Ja ostatnio ogladałam bardzo ładne lampy w Jagodowym Kocie, jest tam kilka, które idealni by mi pasowały do pokoju i chyba zdecyduję się na którąś. Muszę tylko pomyśleć nad abażurem dodatkowym, ale to już najmniejszy problem.

zuzka H

Lampy klasyczne

Postautor: zuzka H » 2017-07-20, 10:14

Ja ostatnio oglądałam bardzo ładne lampy w Jagodowym Kocie, jest tam kilka, które idealni by mi pasowały do pokoju i chyba zdecyduję się na którąś. Muszę tylko pomyśleć nad abażurem dodatkowym, ale to już najmniejszy problem.

Gajos

Re: Lampy klasyczne

Postautor: Gajos » 2018-01-04, 10:15

Nie wiem przez co rozumiesz słowo lampy klasyczne. Czy chodzi ci o taki rodzaj żyrandoli, które kiedyś były bardzo modne i praktycznie jakiś rodzaj żyrandola zwisał ze środka sufitu. Albo czy przez lampy klasyczne rozumiesz lampy o bardzo prostych wzorach. I to takie lampy, które raczej giną w pomieszczeniu i człowiek na pierwszy rzut oka ich nie zauważa. Na pewno i taki i taki rodzaj lamp jest dostępny na https://technodeluxe.pl . Choć trzeba przyznać, że znajdzie się tam lampy w stylach, które tak naprawdę nie znajdzie się nigdzie indziej. Można tam znaleźć zarówno lampy, które staną się jedną z głównych dekoracji pokoju, nawet gdy nie będą zapalone oraz takie, których na pierwszy rzut oka bez ich zapalenia wcale się nie zauważy. Są w tym sklepie lampy, które dają bardzo nastrojowe światło idealne do sypialni oraz takie, które oświetlają całe pomieszczenie i idealnie wpasują się tym do salonu. A przy doborze lamp do pomieszczenia trzeba się dobrze zastanowić nad tym jaki efekt chce się poprzez lampę i światło jakie ona rzuca w pomieszczeniach.

Dinka

Postautor: Dinka » 2018-02-14, 23:16

Ja to bym zajrzała po prostu do salonu Agata - tam jest ogromny wybor lamp i mysle, ze znajdziesz taka jakiej szukasz :)

uczen

Postautor: uczen » 2018-02-24, 11:07

Jakie lampy polecilibyście z mocnym światłem wykorzysytwane podczas remontów?

ezekiel

Postautor: ezekiel » 2018-02-26, 10:36

uczen pisze:Jakie lampy polecilibyście z mocnym światłem wykorzysytwane podczas remontów?

Obecnie na topie są lampy LED-owe, które potrafią być naprawdę dużym źródłem mocnego światła, a są przy tym wielokrotnie tańsze w użytkowaniu.
Wybór w tym zakresie jest naprawdę szeroki. Proponuję sprawdzić np tutaj: https://kraftdele.info/11-lampy-ledowe. Stosunek ceny do jakości jest również na akceptowalnym poziomie.

altówka

Postautor: altówka » 2018-03-09, 11:55

Mi się własnie takie nowoczesne oświetlenie podoba, jak na przykład te którym mozna sterować - https://www2.meethue.com/pl-pl Fajne jest to że mozna nawet kolory zmieniać a wszystko kontrolować na przykład ze smartfona

alaW

Postautor: alaW » 2018-03-19, 11:54

Masz rację, że to nowoczesne jest zdecydowanie ładniejsze i daje więcej możliwości zaaranżowania. Mi bardzo podobają się takie http://www.jagodowykot.pl/kategoria-pro ... y-wnetrza/ zamierzamy kupić jedną z nich, bo brakuje nam oświetlenia przy narożniku. W sumie to i do klasycznych wnętrz się nadają, wystarczy tylko dopasować odpowiedni kolor nóg i abażuru.

Luiza

Postautor: Luiza » 2018-04-21, 23:28

Ja mam takie ledowe , bo wedlug mnie są najlepszei energooszczędne.Oprócz tego podświetliłam sobie tak lustro ledami w lazience. Efekt jest super! Ospel http://ospel.pl/ mi tu dużo doradził. Można im zaufac.

Wróć do „Forum o wszystkim”