Jak nowocześnie urządzić kuchnię?

W tym miejscu poruszamy wszystkie pozostałe tematy.

Moderatorzy: żaluzje, Piotrek

karmele90

Re: Jak nowocześnie urządzić kuchnię?

Postautor: karmele90 » 2017-07-26, 19:55

Dla mnie nowoczesna znaczy tyle, co praktyczna, łatwa i... szybka w obsłudze kuchnia. Mało kto ma, aż tyle czasu, żeby marnować cenne godziny na przygotowywanie potraw. Trzeba być sprytnym i sobie ułatwiać, co tylko się da. W nowoczesnej kuchni warto mieć kilka przydatnych urządzeń. Ja jestem strasznym łasuchem i nie wyobrażam sobie życia bez robot kuchennego. Aktualnie rozglądam się za nowym i myślę że ten może być dobrym wyborem.

kiocafe

Postautor: kiocafe » 2017-09-22, 23:58

Moim zdaniem ciekawą opcją w kuchni są szklane ściany - szkło dekoracyjne między blatem a górnymi szafkami. W szczególności podobają mi sie motywy kwiatowe. Pięknie ożywiają kuchnię!

wenus

Postautor: wenus » 2017-10-20, 16:27

Fakt, dobre sprzety zawsze są mile widziane, ale do nich warto mieć funkcjonalne meble, w których wszystko będzie pod ręką. Nam udało się to połączyć i jestem zadowolona z efektu. Od dwóch miesięcy mam taką nowiutką kuchnię, a z szafek, które kupiliśmy na domizdrowie.pl jestem mega zadowolona. Wszystko fajnie dało się nam ustawić i wykorzystaliśmy praktycznie każdy centymetr, no i do tego są w takim kolorze jak chciałam.

mira m

Postautor: mira m » 2017-11-23, 19:39

Ja tez jestem zdania, ze kucnia musi i to koniecznie być funkcjonalna, ale to wcale nie przeszkadza aby była nowoczesna. Moja jest taka nowoczesna i funkcjonalna i to w głównej mierze zasługa mebli, które znalazłam na florimeble.pl Piękne mebelki ale ja zdecydowałam się na wersję z laminowanymi frontami jak mi podpowiedział znajomy, który zajmuje sie wykończeniówką, ale faktycznie sa i o wiel ładniejsze i trwalsze.

Agata 41

Postautor: Agata 41 » 2017-11-24, 11:36

Kuchnia koniecznie musi być funkcjonalna i masz rację, że to wcale nie stoi na przeskodzie aby była ona też w nowoczesnym stylu urządzona. Zerknijcie do mebluj dom jakie oni mają teraz fajne stoły i krzesła to praktycznie same nowości i jak jeźdxiliśmy po stacjonarnych salonach nie spotakałm się z takimi wzorami. My juz dokonaliśmy wyboru i stół bezie to liberi piękny z białym blatem a do niego dobraliśmy sobie krzesła hals. Teraz mogę powiedzieć, że mija kucnia nareszcie jest kompletna.

Luiza

Postautor: Luiza » 2017-12-28, 02:29

Kuchnia nowoczesna to także kuchnia funkcjonalna. Warto więc wybrac meble najwyższej jakości, jak np. blaty marmurowe https://www.e-stone.pl/blaty-kuchenne-marmurowe - te sprawdzą się w każdym zadaniu bezwarunkowo. No i co tu więcej powiedzieć - prezentują się na prawdę elegancko, podobają mi się.

kiszela

Postautor: kiszela » 2018-02-12, 09:44

"kiocafe" pisze:Moim zdaniem ciekawą opcją w kuchni są szklane ściany - szkło dekoracyjne między blatem a górnymi szafkami. W szczególności podobają mi sie motywy kwiatowe. Pięknie ożywiają kuchnię!

Potwierdzam. Mam taki szklany panel ale nie z motywem kwiatowym a ze wzorem geometrycznym. I reszta ścian jest wymalowana farbą dulux easycare bo akurat kafelki do szklanych paneli nie pasują.

Marko

Postautor: Marko » 2018-02-14, 19:57

W kuchni i tak najwiekszy efekt robia meble, to one przeciez zajmuja jej wieksza czesc :) My wybieralismy lakierowane meble z salonu agata na wymiar - seria bodajze nazywala sie qubik. Bardzo praktycze, dobrze wykonane.

marina

Postautor: marina » 2018-03-02, 23:38

W nowoczesnej kuchni zabraknąć nie może nowoczesnego piekarnika.
W mojej kuchni zmieniam w ostatnim czasie dużo sprzętu, planuje też mały remont i będzie to dobra okazja, aby wymienić piekarnik.
Chcę kupić Candy, bo ma super funkcje, dzięki którym czyszczenie piekarnika nie będzie już problemem. http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/gotowanie/piekarniki Takie piekarniki pasują do nowoczesnej kuchni.

Awatar użytkownika
Meres

Postautor: Meres » 2018-04-05, 12:43

Moim zdaniem najważniejszą kwestią są tutaj odpowiednie meble. To właśnie one sprawiają, że kuchnia wygląda tak jak wygląda. W moim przypadku konieczne było jednak wybranie mebli na wymiar, bo kuchnia jest niestety dosyć mała. Meble wykonała dla mnie firma Jopp Design i jestem z nich jak najbardziej zadowolony.

gladiator

Postautor: gladiator » 2018-05-23, 09:44

Ja bym proponował kupić płytki do kuchni na ścianę, szczególnie od firmy: https://www.carrea.pl/sklep/kuchnia/ply ... ki-scienne Sam skorzystałem z ich oferty, dokładniej mówiąc kupiłem płytki z efektem 3D. Są one o tyle fajne, że jak ktoś ma małą kuchnię pozwala to ją optycznie powiększyć.

Limonkaa

Postautor: Limonkaa » 2018-05-28, 08:01

Na pewno warto postawić na funkcjonalne meble i nowoczesny sprzęt, przykładowo ekspres do kawy. Pamiętaj również, że do wielu sprzętów będziesz potrzebować też filtry do wody, ale wszystko możesz znaleźć co potrzebne tutaj https://strefafiltrow.pl/krups-claris-f ... presu.html .Warto się tam rozglądnąć.

karin

Postautor: karin » 2018-06-29, 11:08

kiocafe pisze:Moim zdaniem ciekawą opcją w kuchni są szklane ściany - szkło dekoracyjne między blatem a górnymi szafkami. W szczególności podobają mi sie motywy kwiatowe. Pięknie ożywiają kuchnię!

Masz rację. Super to wygląda. Tutaj https://www.housekrup.pl/oferta/elementy-szklane/szklo-z-grafika-krakow można popatrzeć na takie realizacje. Jestem posiadaczką takie szkła - w kuchni i w łazience. I oprócz względów estetycznych na plus jest także to, że łatwo je utrzymać w czystości. Płyn do szyb i gąbka - nie ma problemów np. z tłuszczem nad kuchenką.

mirka

Postautor: mirka » 2018-07-09, 08:15

Kuchnię trzeba też odpowiednio wyposażyć. Na pewno w każdym domu przyda się też kawa do ekspresu. Nie wyobrażam sobie nowoczesnego domu bez ekspresu do kawy :) Taka kawa jest przecież najsmaczniejsza.

kamila

Postautor: kamila » 2018-07-17, 08:48

A kieliszki do drinków? Myślę, że to też są całkiem przydatne gadżety :) Zachęcam więc do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego https://bokono.pl/pl/c/Kieliszki-do-drinkow/165. Jestem pewna, że wiele z ich propozycji przypadnie Wam do gustu. Takie kieliszki na pewno spodobają się Waszym gościom.

xxxMaja

Postautor: xxxMaja » 2018-07-17, 11:24

Ja zamawiałam meble na wymiar od firmy SZAF-MIX i jestem zadowolony z jakości ich wykonania. Wszystko było oczywiście robione na wymiar, dzięki czemu meble pasują co do centymetra. To dobre rozwiązanie w momencie, gdy mamy dosyć niewymiarową kuchnię, a właśnie tak jest w moim przypadku. Firmę która wszystko zrobiła oceniam bardzo pozytywnie i mogę ją śmiało każdemu polecić.

Kamilka75

Postautor: Kamilka75 » 2018-07-23, 14:10

Nowoczesna kuchnia moim zdaniem ma przede wszystkim wygodne umeblowanie, dobrej jakości wykończenia łatwe w myciu i pielęgnowaniu, ale i designerskie, choć komfortowe w użytkowaniu wyposażenie, jakie oferuje na przykład sklep cookandhome.pl . Nie wyobrażam sobie, by nowoczesna kuchnia nie spełniała któregoś z tych wymogów. Dodatki rzecz jasna też są ważne.

malami22

Postautor: malami22 » 2018-09-13, 08:46

Podstawa to meble i sprzęt agd. Radzę wszystkiego szukać online - bo jest taniej i wybór jest większy. Tutaj http://lemag1.com.pl/8-krzesla-kuchenne masz na przykład krzesła kuchenne. Ale inne meble też znajdziesz. Jeśli totalnie nie masz pomysłu na aranżację to kup sobie jakieś gazetki wnętrzarskie. Sporo tego jest na rynku.

Wróć do „Forum o wszystkim”