Jak nowocześnie urządzić kuchnię?

W tym miejscu poruszamy wszystkie pozostałe tematy.

Moderatorzy: żaluzje, Piotrek

karmele90

Re: Jak nowocześnie urządzić kuchnię?

Postautor: karmele90 » 2017-07-26, 19:55

Dla mnie nowoczesna znaczy tyle, co praktyczna, łatwa i... szybka w obsłudze kuchnia. Mało kto ma, aż tyle czasu, żeby marnować cenne godziny na przygotowywanie potraw. Trzeba być sprytnym i sobie ułatwiać, co tylko się da. W nowoczesnej kuchni warto mieć kilka przydatnych urządzeń. Ja jestem strasznym łasuchem i nie wyobrażam sobie życia bez robot kuchennego. Aktualnie rozglądam się za nowym i myślę że ten może być dobrym wyborem.

kiocafe

Postautor: kiocafe » 2017-09-22, 23:58

Moim zdaniem ciekawą opcją w kuchni są szklane ściany - szkło dekoracyjne między blatem a górnymi szafkami. W szczególności podobają mi sie motywy kwiatowe. Pięknie ożywiają kuchnię!

wenus

Postautor: wenus » 2017-10-20, 16:27

Fakt, dobre sprzety zawsze są mile widziane, ale do nich warto mieć funkcjonalne meble, w których wszystko będzie pod ręką. Nam udało się to połączyć i jestem zadowolona z efektu. Od dwóch miesięcy mam taką nowiutką kuchnię, a z szafek, które kupiliśmy na domizdrowie.pl jestem mega zadowolona. Wszystko fajnie dało się nam ustawić i wykorzystaliśmy praktycznie każdy centymetr, no i do tego są w takim kolorze jak chciałam.

mira m

Postautor: mira m » 2017-11-23, 19:39

Ja tez jestem zdania, ze kucnia musi i to koniecznie być funkcjonalna, ale to wcale nie przeszkadza aby była nowoczesna. Moja jest taka nowoczesna i funkcjonalna i to w głównej mierze zasługa mebli, które znalazłam na florimeble.pl Piękne mebelki ale ja zdecydowałam się na wersję z laminowanymi frontami jak mi podpowiedział znajomy, który zajmuje sie wykończeniówką, ale faktycznie sa i o wiel ładniejsze i trwalsze.

Agata 41

Postautor: Agata 41 » 2017-11-24, 11:36

Kuchnia koniecznie musi być funkcjonalna i masz rację, że to wcale nie stoi na przeskodzie aby była ona też w nowoczesnym stylu urządzona. Zerknijcie do mebluj dom jakie oni mają teraz fajne stoły i krzesła to praktycznie same nowości i jak jeźdxiliśmy po stacjonarnych salonach nie spotakałm się z takimi wzorami. My juz dokonaliśmy wyboru i stół bezie to liberi piękny z białym blatem a do niego dobraliśmy sobie krzesła hals. Teraz mogę powiedzieć, że mija kucnia nareszcie jest kompletna.

Luiza

Postautor: Luiza » 2017-12-28, 02:29

Kuchnia nowoczesna to także kuchnia funkcjonalna. Warto więc wybrac meble najwyższej jakości, jak np. blaty marmurowe https://www.e-stone.pl/blaty-kuchenne-marmurowe - te sprawdzą się w każdym zadaniu bezwarunkowo. No i co tu więcej powiedzieć - prezentują się na prawdę elegancko, podobają mi się.

kiszela

Postautor: kiszela » 2018-02-12, 09:44

"kiocafe" pisze:Moim zdaniem ciekawą opcją w kuchni są szklane ściany - szkło dekoracyjne między blatem a górnymi szafkami. W szczególności podobają mi sie motywy kwiatowe. Pięknie ożywiają kuchnię!

Potwierdzam. Mam taki szklany panel ale nie z motywem kwiatowym a ze wzorem geometrycznym. I reszta ścian jest wymalowana farbą dulux easycare bo akurat kafelki do szklanych paneli nie pasują.

Marko

Postautor: Marko » 2018-02-14, 19:57

W kuchni i tak najwiekszy efekt robia meble, to one przeciez zajmuja jej wieksza czesc :) My wybieralismy lakierowane meble z salonu agata na wymiar - seria bodajze nazywala sie qubik. Bardzo praktycze, dobrze wykonane.

marina

Postautor: marina » 2018-03-02, 23:38

W nowoczesnej kuchni zabraknąć nie może nowoczesnego piekarnika.
W mojej kuchni zmieniam w ostatnim czasie dużo sprzętu, planuje też mały remont i będzie to dobra okazja, aby wymienić piekarnik.
Chcę kupić Candy, bo ma super funkcje, dzięki którym czyszczenie piekarnika nie będzie już problemem. http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/gotowanie/piekarniki Takie piekarniki pasują do nowoczesnej kuchni.

Awatar użytkownika
Meres

Postautor: Meres » 2018-04-05, 12:43

Moim zdaniem najważniejszą kwestią są tutaj odpowiednie meble. To właśnie one sprawiają, że kuchnia wygląda tak jak wygląda. W moim przypadku konieczne było jednak wybranie mebli na wymiar, bo kuchnia jest niestety dosyć mała. Meble wykonała dla mnie firma Jopp Design i jestem z nich jak najbardziej zadowolony.

gladiator

Postautor: gladiator » 2018-05-23, 09:44

Ja bym proponował kupić płytki do kuchni na ścianę, szczególnie od firmy: https://www.carrea.pl/sklep/kuchnia/ply ... ki-scienne Sam skorzystałem z ich oferty, dokładniej mówiąc kupiłem płytki z efektem 3D. Są one o tyle fajne, że jak ktoś ma małą kuchnię pozwala to ją optycznie powiększyć.

Limonkaa

Postautor: Limonkaa » 2018-05-28, 08:01

Na pewno warto postawić na funkcjonalne meble i nowoczesny sprzęt, przykładowo ekspres do kawy. Pamiętaj również, że do wielu sprzętów będziesz potrzebować też filtry do wody, ale wszystko możesz znaleźć co potrzebne tutaj https://strefafiltrow.pl/krups-claris-f ... presu.html .Warto się tam rozglądnąć.

Wróć do „Forum o wszystkim”