Projektowanie wnętrz w Warszawie - polećcie kogoś

W tym miejscu poruszamy wszystkie pozostałe tematy.

Moderatorzy: żaluzje, Piotrek

emilkos

Projektowanie wnętrz w Warszawie - polećcie kogoś

Postautor: emilkos » 2015-02-11, 15:27

Hej
Szykuje się na duży wiosenny remont w kwietniu i szukam dobrego specjalisty od projektowania wnętrz. Wiecie, żeby było widać jakąś kobiecą rękę w tych czterech ścianach. Na razie wyszukałem kilka ofert takich jak ta ale chciałbym wiedzieć coś więcej o współpracy. Czy miło, dobrze i z pomysłem, bo nie chcę stracić pieniędzy na projekt, który mi się nie spodoba.
Ktoś mi poleci kogoś? Albo jakieś biuro?

asap

Postautor: asap » 2015-02-28, 22:41

Nie polecę Ci projektanta bo nie znam ale ja sama często czytuję bloga o dekoracjach wnętrz. To raczej kwestia małych dodatków niż urzadzenia całego meiszkania ale może pomoże Ci się zainspirować :) ja bardzo lubię go czytać - jest lekki, jak czytanka do poduszki:

martusia2

ygadyam sie...

Postautor: martusia2 » 2015-04-23, 18:04

Zgadzam się z poprzedniczką, dziś tacy projektanci wnętrz biorą sobie kupe kasy za coś takiego, faktycznie to kwestia dodatków, albo po prostu odwzorowania czegoś co ci się podoba, w dobie internetu bardzo łątwo znaleźć inspiracje, przejrzyj sobie tą stronkę, myślę, że może Cie coś zainteresuje: Jeśli o mnie chodzi to sporo rzeczy wykorzystałam. Dziś dużo osób mnie chwali za to jak zaaranżowałam swoje mieszkanie :)

Tomki

Postautor: Tomki » 2015-04-23, 18:23

Nie wiem czego dokładnie szukasz w sensie preferowanego przez Ciebie stylu. Czy lubisz nowoczesny, czy tradycyjny. Jeżeli chociaż odrobinę chcesz wprowadzić ciepła do domu, takiego kojarzącego się z dzieciństwem (mam w pamięci pokój u mojej babci) - to polecam "okrasić" twoje wnętrze bardzo ładnymi stylowymi meblami.
Przykład świetnie wyglądającej sypialni:

Pozdrawiam

biedronka

Postautor: biedronka » 2015-06-11, 08:27

Parę lat temu współpracowałam ze studiem Kurpas i byłam zachwycona ich innowatorskim projektem no ale oni niestety nie są z Warszawy tylko ze śląska...

celeste

Postautor: celeste » 2015-06-11, 16:07

Warto samemu po interesować się tematyką i stworzyć wnętrze pod siebie. projektowanie dla siebie nie jest tak bardzo trudne. Zobaczcie jak można zaaranżować wnętrze w stylu ekologicznym

Prosaic

Postautor: Prosaic » 2015-08-07, 12:44

Ja pod czas remontu swojego mieszkania korzystałam z usług firmy aranżacja wnętrz w ich wykonaniu jest po prostu przecudwona :)

biedronka

Postautor: biedronka » 2015-12-11, 13:19

Myślę, że to nie tylko kwestia dodatków. Czasami ktoś kupi mnóstwo dodatków i mebli a później gdy je ze sobą zestawi to wychodzi koszmarne wnętrze. Mimo, że dodatki każdy z osoba wyglądają super. Zaaranżowałabym pracownię projektową ponieważ wnętrze to nie tylko dodatki. Pomyśl też o kolorze ścian, oświetleniu, meblach, urządzeniach. To wszystko dopiero składa się na przytulne wnętrze nie przytłoczone nadmiarem dodatków. Możesz sprawdzić pracownię z Warszawy. Oni mają fajne spójne projekty. Za rozmowę nic nie płacisz, określasz też budżet, jakim dysponujesz. Przecież nikt Cię nie zmusza do wydawania ogromnych kwot. Można fajnie urządzić wnętrze niższym kosztem.

marcinK

Postautor: marcinK » 2016-06-16, 11:15

Jeżeli ktoś się zastanawia nad gotowym projektem domu to polecam również skonsultować sprawę ze specjalistą z dziedziny architektury.
Doświadczony architekt pozwoli pomóc w wyborze i zadecydowaniu, który projekt wybrać lub oczywiście nakłonić na swoje usługi co chyba byłoby najlepszym wyjściem :)

margo903

Postautor: margo903 » 2016-06-25, 14:33

Witam.
Ciekawe aranżacje wnętrz zgodnie z panującymi trendami pomogą Ci stworzyć w tym studio .Otrzymasz tu pomoc architektów i grafików, którzy przy współpracy z Tobą stworzą wyjątkowy projekt. Kilkanaście propozycji możesz obejrzeć na stronie.

Ajlar

Postautor: Ajlar » 2016-07-18, 19:45

Hmm a moze samodzielnie cos urzadzicie? Po co wydawac grube tysiace na cos, co mozna samemu wymyslec, albo ewentualnie wzorowac sie na juz gotowych aranzacjach, darmowych, a o takie w necie nie trudno - np na stronie mozna znalezc setki takich aranzacji - praktycznie kazdego pomieszczenia w domu.

meggi77

Postautor: meggi77 » 2016-09-15, 14:29

A może szukacie mieszkań prosto od dewelopera? Znajdziecie takie na mieszkania na sprzedaż. Deweloper oferuje naprawdę ładne mieszkania, w dobrej lokalizacji i w przystępnych cenach. Warto przejrzeć ich nowe inwestycje.

Aleksandra

Re: Projektowanie wnętrz w Warszawie - polećcie kogoś

Postautor: Aleksandra » 2017-09-18, 11:01

Ja już mieszkam w swoim zaprojektowanym mieszkaniu, wszystko przebiegło gładko, bez problemów. Kolor idealny. Dlatego polecam studio projektowe RAMA RAMA z Gorzowa (siedzibę mają też w Warszawie). Pomysły świetnie, realizacja jeszcze lepsza.

Hania

Postautor: Hania » 2017-10-15, 11:02

W Gorzowie WLKP dobre projekty robi studio projektowe RAMA RAMA, ale działają w całej Polsce. Ja jestem bardzo zadowolona.

Magdalena M

Postautor: Magdalena M » 2017-10-20, 14:43

Ale czy to naprawdę trzeba aż zatrudniać projektanta, jak w sieci jest za darmo tyle różnych pomysłów, z których można skorzystać. Przyznam, że barliśmy pod uwagę taką opcję ale po tym jak zobaczyliśmy gotowe aranżacje na florimeble.pl stwierdziliśmy, że te pieniądze można inaczej spożytkować. Tak własnie zrobiliśmy w dodatku te meble, które u nich kupiliśmy sa naprawdę dobrej jakości, a aranżacja całego mieszkania wyszła taka,jak chcieliśmy, nowocześnie, przestronnie i ze smakiem.

Luiza

Postautor: Luiza » 2018-01-30, 14:32

zgadzam się z przedmówcą, wybór projektanta nie zawsze jest konieczny. Mamy teraz wiele inspiracji w internecie także to żaden problem. Ja ostatnio aranżowałam sypialnię i trafiłam na sklep meblowy https://www.urokdrewna.pl/lozka/lozka-b ... blo-proste Takie łóżko bukowe jest bardzo solidne no i wykonane z litego drewna. Wysoka jakość za rozsądną cenę i to za produkt polski.

karin

Postautor: karin » 2018-07-04, 15:14

Popieram. Poszukaj inspiracji na blogach wnętrzarskich, w gazetkach o tej tematyce. Z pewnością coś znajdziesz. Tutaj https://www.promarkmeble24.pl/category/lozka-do-sypialni masz fajne modele łóżek do sypialni. Popatrz, bo czasami jeden fajny meble może podsunąć lawinę pomysłów na całą aranżację.

Wróć do „Forum o wszystkim”