Samochód

W tym miejscu poruszamy wszystkie pozostałe tematy.

Moderatorzy: żaluzje, Piotrek

PtysiaPL

Samochód

Postautor: PtysiaPL » 2018-02-09, 03:42

Mysle nad kupnem nowego autka, bo moje ostatnie poszlo juz na zlom... potrzebuje jakiejs dobrej sprawdzonej marki samochodowej. Jakies pomysly, moze jakis peugeot? Bo widze u swoich znajomych ze jakos ta marka ich nie zawodzi. Z gory dziekuje za odpowiedz

altówka

Re: Samochód

Postautor: altówka » 2018-02-19, 08:59

Wiesz dla mnie auto spoko, sama mam peugeota, ten model 3008 - zresztą wcześniej też mieliśmy tą markę i dobrze nam służyła dlatego zdecydowaliśmy się na kolejne. ;-)

Dekoratorka

Postautor: Dekoratorka » 2018-03-09, 13:00

Samochód to nie tylko pojazdy, którym się przemieszczamy, ale także rzecz o którą warto dbać. Ja robię to odkąd pamiętam, głównie poprzez jego pielęgnacje. Myślę teraz nad kupnem zestawów takich jak te > https://cleantechco.pl/kategoria-produktu/zestawy/ które zdecydowanie ułatwią mi wybór, a także zaoszczędzę czas i pieniądze, bo w zestawie zwykle wychodzi taniej. Preparaty podobno są z wyższej półki, więc przyniosą należyte efekty.

Mr. Jim Lahey

Postautor: Mr. Jim Lahey » 2018-05-10, 10:48

Jeśli pozbywasz się starego auta, to pomyśl o wycięciu katalizatora i wyciągnięciu akumulatora. Takie części na skupach kosztować mogą naprawdę fajne pieniądze, które akurat będziesz mogła dołożyć do nowego samochodu. Ja z polecenia korzystałem ze skupu https://katalizatorychrzanow.pl/ i w sumie całkiem nieźle na tym wyszedłem.

;-)

Luiza

Postautor: Luiza » 2018-05-20, 00:16

Niezależnie od tego czy bedzie to samochod nowy bądź używany to warto regularnie sprawdzać stan opon jak i wymieniać je co pewien czas. Na tej stronie https://oponafelga.pl/ dostępne są opony o wielu rozmiarach i skupiają wszystkie znane marki jak np Bridgestone, czy Dębica. Ponadto dostawa jest darmowa nawet jesli zamawiamy tylo jedną sztukę . Opony to sprawa podstawowa w kazdym aucie wiec nie zapominajmy o tym

TakaJa

Postautor: TakaJa » 2018-05-21, 14:04

Przy zakupie samochodu bardzo ważne jest sprawdzenie jego stanu technicznego przed podpisaniem umowy. Wiadomo, że sprzedający nie sa chętni do wyjawiania całej prawdy o aucie bo chcą je szybko sprzedać. Aby nie trafić na złom zamiast auta warto wybrac sprawdzenie auta przed zakupem, które oferuje firma MZCars. Specjalista może pojechać z Wami do sprzedającego i ocenić stan auta. Dzięki temu będziecie pewni, że kupujecie dobre i sprawne auto.

makrus

Postautor: makrus » 2018-06-09, 17:54

Moim zdaniem warto mazdę kupić, my tak zrobiliśmy w salonie Klimczak w Częstochowie. Bardzo dobre auta, wszystko sobie pod siebie dopasowaliśmy. Na prawdę jak ktoś ma po drodze to opłaca się

Wróć do „Forum o wszystkim”