Jaka jest prawidłowa zawartość wody w organizmie?

W tym miejscu poruszamy wszystkie pozostałe tematy.

Moderatorzy: żaluzje, Piotrek

practise

Jaka jest prawidłowa zawartość wody w organizmie?

Postautor: practise » 2018-02-07, 10:28

Tu https://www.darnatury.pl/blog/article/prawidlowa-zawartosc-wody-w-organizmie- wyczytałam jaka jest prawidłowa zawartość wody w organizmie i jak prawidłowy poziom nawodnienia jest ważny dla organizmu. Postaram się teraz wypijać więcej wody bo wiem że u mnie raczej z tym było słabo.

nettka

Re: Jaka jest prawidłowa zawartość wody w organizmie?

Postautor: nettka » 2018-03-19, 14:13

Nie wiem tego ale zakładam że skoro piję ok 1,5l warszawskiej kranówki plus kawa i herbata a czuję się świetnie to oznacza że mam tą prawidłową zawartość wody :)

Mr. Jim Lahey

Postautor: Mr. Jim Lahey » 2018-05-15, 12:42

Picie sporej ilości wody każdego dnia jest ważne dla ludzkie go zdrowia oraz dla osób, które skutecznie chcą pozbyć się zbędnych kilogramów. Co do picia wody z kranu, to lepiej uważać, bo nie wszędzie jest ona wystarczająco czysta i czasami bez filtrów trudno jest się obyć. Sam staram się pić sporo wody każdego dnia, bo akurat jestem na diecie z cateringiem dietetycznym Wygodna Dieta. Póki co idzie mi całkiem dobrze, bo zrzuciłem już kilka ładnych kilogramów. Gdyby ktoś chciał się skutecznie odchudzić, to polecam https://www.wygodnadieta.pl/. :->

Luiza

Postautor: Luiza » 2018-07-01, 18:33

Sama taka dieta czasem nie wystarcza, wiem bo próbowałam wszystkiego po pierwszej ciąży. W końcu znalazłam odpowiednie pasy i bieliznę wyszczuplającą, które pomagają mi zachować prawidłowy wygląd sylwetki. Mam taką bieliznę i gorset z www.orirose.pl , który okazał się niezastąpiony po mojej pierwszej ciąży. Materiał z których są wykonane produkty jest bardzo przyjemny dla ciała , więc noszenie choćby takiego pasa czy gorsetu jest dla mnie niewyczuwalne :)

mirka

Postautor: mirka » 2018-07-09, 07:52

Jeżeli masz problem z zatrzymywaniem wody w organizmie to możesz też pomyśleć o takiej opcji jak tabletki na odchudzanie. Myślę, że one mogą okazać się bardzo przydatne. Tego typu tabletki z reguły mają bardzo dobry wpływ na usuwanie nadmiaru wody z organizmu.

Wróć do „Forum o wszystkim”