Kredyt na niewielki remont mieszkania

W tym miejscu poruszamy wszystkie pozostałe tematy.

Moderatorzy: żaluzje, Piotrek

rakon

Kredyt na niewielki remont mieszkania

Postautor: rakon » 2018-01-09, 11:15

Gdzie realnie dostaniemy kredyt na niewielki remont mieszkania?
15 tysięcy. Dochody do średnio 6 tysięcy na rękę. 2 dorosłych i 2 małych dzieci.
Mamy szanse? Jakiekolwiek kredyty pod hipotekę całkowicie odpadają.

kamers

Re: Kredyt na niewielki remont mieszkania

Postautor: kamers » 2018-01-10, 11:16

Dostaliśmy taki kredyt w listopadzie na dobrych warunkach z Inbanku.
Ale przy kredycie gotówkowym banku nie obchodzi, na co przeznaczysz kasę.
Jeśli masz zdolność kredytową,to po prostu środki zostaną ci przyznane.
Ale u nich masz tani kredyt online - prawdopodobnie nigdzie niższego RRSO nie dostaniesz.

palmers

Postautor: palmers » 2018-01-11, 11:22

Jeśli nie chodzi o pożyczkę hipoteczną/kredyt hipoteczny to zostaje wam klasyczny kredyt gotówkowy.
I tutaj pewnie najtaniej będzie w inbanku. Przerabiałem ten temat pod koniec października.
Kasę od nich dostaliśmy, wtedy mieli najtaniej. Ale to sami musicie sprawdzić, jak jest aktualnie.

rakon

Postautor: rakon » 2018-01-12, 11:11

Dzięki za konkrety.
Patrzyłem kilka porównań i faktycznie u nich te koszty sensownie wychodzą.
Czy ktoś może wrzucić info o konkretnych warunkach jakie mieliście ostatecznie w umowie z bankiem?
Czyli jaka marża, oprocentowanie, jakie rrso?

ukost

Postautor: ukost » 2018-01-15, 11:11

A jakie to ma znaczenie?
Każdy mógł mieć te warunki diametralnie inne, zatem?
Zrób wstępny wniosek do Inbanku to oni wam wyliczą zdolność i wszystko będziecie mieć podane na tacy.
Proste?

Halinka23

Postautor: Halinka23 » 2018-01-25, 16:19

Skoro interesują Was kredyty to najlepiej udać się do doradcy finansowego po poradę. On przeliczy Waszą zdolność kredytową i będziecie mieć rzetelną informację odnośnie tego czy możecie starać się o kredyt. To Wam dużo ułatwi i będziecie mogli podjąć decyzję. Wszystko zależy od Waszego dochodu na osobę.

tawizor

Postautor: tawizor » 2018-02-23, 20:20

Pytaj w banku Raiffeisen o kredyt gotówkowy na dowolny cel. Gdyby to była suma do 4 tys to nawet nie trzeba zaświadczeń o dochodach.

maslowski

Postautor: maslowski » 2018-02-26, 07:14

Nie tylko Raiffeisen posiada takie kredyty na dowolny cel. Ba! Kredyty gotówkowe ze swojej natury są przeznaczone na dowolny cel. To zwykle kredyty hipoteczne są przeznaczone pod określony dedykowany wydatek.
Proponuję jeszcze sprawdzić tutaj: http://www.finanovacash.pl/pozyczki-online/ - witryna na której można znaleźć trochę więcej ofert pożyczek gotówkowych, tzw szybkich pożyczek.

Kirssteen

Postautor: Kirssteen » 2018-03-12, 16:38

Skoro interesuje CIę niewielki remont to zainteresuj się tym, że pożyczki gotówkowe przez internet w firmie mikrorata powinny CI taki remont bez problemu zapewnić. No bo kilka tysięcy powinno CI wystarczyć, a tyle właśnie w tej firmie może bez zobowiązań sobie pożyczyć

Olgierr

Postautor: Olgierr » 2018-04-17, 12:08

Sytuacja finansowa chyba nie jest aż taka zła żeby ubiegac się o kredyt. Jednak w banku może być różnie. Spróbuj także w firmie https://kredyt123.pl/ która udziela pożyczek gotówkowych idealnych właśnie na takie okazje jak remont. Oprocentowanie mnie zaskoczyło, ja akurat u nich szukałem kredytu hipotecznego i wychodził tam bardzo korzystnie, tak samo jak inne kredyty

Luiza

Postautor: Luiza » 2018-04-21, 23:09

W takiej sytuacji lepsze będą chwilówki niż kredyt bo mozna sie niezle zadluzyc. Jedną z lepszych chwilówek ma obecnie lendon Za darmo mozna nawet dostac 2,5 tys. Spłata jest łatwa i wygodna, także na ich stronie https://www.lendon.pl/ możecie spokojnie złożyć wniosek. Co jak co ale oni nie wciskają ludziom niczego

waldi

Postautor: waldi » 2018-05-15, 12:17

Poszukaj taniego kredytu gotówkowego na portalu https://www.niskarata.org/ nie wiem czy na takie kwoty jest sens szukać oferty typowo pod remont :)

wtojka

Postautor: wtojka » 2018-06-19, 14:30

jak już musisz brać kredyt to weź, czasami nie jesteśmy w stanie zorganizować sami pieniędzy tak jak nie jesteśmy w stanie samemu zrobić remontu. Jak i do malowania, szpachlowania potrzebujesz firmy budowlanej to ja polecam tę http://decorpoznan.pl/ , mają świetne podejście do klienta, szybką realizację remontu, nie narzekają i nie bałaganią... to pełen profesjonalizm.

Wróć do „Forum o wszystkim”