Kolor do kuchni

W tym miejscu poruszamy wszystkie pozostałe tematy.

Moderatorzy: żaluzje, Piotrek

rakon

Kolor do kuchni

Postautor: rakon » 2017-12-15, 14:28

Jaki kolor polecacie do kuchni, w której są białe meble z czarnymi blatami?

Ekspert_Dekoral

Re: Kolor do kuchni

Postautor: Ekspert_Dekoral » 2018-01-02, 11:54

Biała kuchnia to ponadczasowe rozwiązanie, które podkreśli piękno nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz. Przy wyborze farby zastanów się czy wolisz spokojny klimat, czy ekspresyjny. Na większe ściany polecamy modną szarość, np. Dekoral, a jako kontrast grafitowy odcień. Jeśli jednak chcesz wprowadzić energię i cenisz niebanalne pomysły, możesz pomalować ściany na czerwony. Pamiętaj o naszej aplikacji Wizualizer 3.0, dzięki której sprawdzisz, jak Twoje ściany będą prezentować się po malowaniu.

kiszela

Postautor: kiszela » 2018-02-09, 12:28

na pewno nie wybrałabym białych ścian bo się zleją z meblami. może jakiś szary odcień? w duluxie do kuchni i łazienek jest taki ładny odcień "mocny grafit" i on myślę że dobrze by pasował

Luiza

Postautor: Luiza » 2018-02-16, 19:49

Skoro aranżujecie kuchnię to warto zakupić również dobre wyposażenie ,a w tym sprzęty agd. Polecam zajrzeć tutaj https://comitor.pl/ mają tu nawet oferte wyposażenia całej gastronomii. Tak więc znajdziecie tu wszystko co potrzeba do dobrej kuchni.

Polya1982

Postautor: Polya1982 » 2018-03-20, 22:45

A co sądzicie o tym, żeby do ładnie urządzonej kuchni wstawić palko - suszarkę? Mam bowiem problem z wciśnięciem urządzenia do łazienki i umieszczenie go w kuchni mogłoby mi wiele ułatwić. Upatrzyłam nawet pralko - suszarkę z Candy z silnikiem inwerterowym, więc chodziłaby bardzo cicho i raczej nie przeszkadzała w codziennych czynnościach. Ciekawi mnie tylko, jak inni postrzegają tego typu pomysł :)

Mr. Jim Lahey

Postautor: Mr. Jim Lahey » 2018-03-29, 13:36

W sumie w kuchni niekoniecznie trzeba decydować się na zwykłą farbę, ponieważ równie dobrze (o ile nie lepiej) sprawdzić się mogą jakieś eleganckie fototapety do kuchni, które na chwilę obecną kupić można za pośrednictwem wielu sprawdzonych firm. Ja mam w kuchni fototapetę, która przedstawia motyw związany z gastronomią i w sumie efekt jest naprawdę całkiem interesujący.

;-)

Wróć do „Forum o wszystkim”