Apartamenty w Warszawie , gdzie ?

W tym miejscu poruszamy wszystkie pozostałe tematy.

Moderatorzy: żaluzje, Piotrek

nona

Apartamenty w Warszawie , gdzie ?

Postautor: nona » 2017-03-31, 10:32

Witajcie! Może doradzicie mi gdzie znajdę ciekawe oferty na apartamenty w Warszawie? interesuje mnie dość duża powierzchnia z fajnym widokiem dobrą lokalizacją i fajnymi wnętrzami szukam wysokich standardów. Znajomy polecił mi prestiżowe apartamenty ,poważnie się zastanawiam nad tym wyborem bardzo fajne miejsce o wysokim standardzie i nadwiślanym położeniu, a Wy co myślicie o tym ?

miroslawa

Postautor: miroslawa » 2017-04-20, 12:12

Moim zdaniem wyglądają ciekawie, polecam również apartamenty Sun&Snow w Warszawie są one w atrakcyjnej lokalizacji bardzo blisko Starego Miasta, wieczorem z okien apartamentu jest piękny widok na rozświetlone miasto.

cathy586

Postautor: cathy586 » 2017-04-24, 21:27

Bardzo fajne i nowoczesne apartamenty można znaleźć na Bielanach. Nowoczesne, funkcjonalne i dobrze rozplanowane. Mieszkania już są gotowe do odbioru. Mieszkania są położone w fajnej okolicy, niedaleko jest stacja metra więc jest dobre połączenie z miastem. A do tego bliskie sąsiedztwo parków zapewnia miejsce na spacery.

adrian

Postautor: adrian » 2017-05-16, 16:30

Najfajniejsze mieszkania są na osiedlu Atala Marina w Warszawie, a osiedle jest atrakcyjnie położone, w pięknej okolicy na Wisłą. Gdybym miał możliwość teraz kupić mieszkanie to właśnie na to bym postawił

celia.celia84

Postautor: celia.celia84 » 2017-05-23, 20:51

Bardzo fajne mieszkania można znaleźć na Ochocie: . Można je sobie obejrzeć w internecie. Są one bardzo nowoczesne i funkcjonalne. Dodatkowo inwestycja jest prowadzona przez firmę Grupo Lar, czyli firmę o dużej renomie i zaufaniu. Oczywiście osiedle jest bardzo ładne i jest dobre połączenie z resztą miasta. Niedaleko jest też park, więc można sobie się wybrać na spacer :)

laura

Re: Apartamenty w Warszawie , gdzie ?

Postautor: laura » 2017-08-17, 15:56

Jeśli o mnie chodzi to bardzo podoba mi się Wola, mogłabym śmiało zamieszkać na osiedlu Nowe Odolany, bardzo mi się podoba koncepcja osiedla i wykończenie mieszkań, jeśli się na to osiedle zdecyduję to na pewno na opcję z wykończeniem.

Wróć do „Forum o wszystkim”