pościel puchowa

W tym miejscu poruszamy wszystkie pozostałe tematy.

Moderatorzy: żaluzje, Piotrek

maja

pościel puchowa

Postautor: maja » 2017-03-24, 10:37

witajcie, w najbliższym czasie wybieram sie do cioci na 70-te urodziny. Jest to strasza, samotna juz osoba ne mająca za wiele gotówki. Pomyslałam, że fajnym prezentem byłby dla niej komplet nowej puchowej pościeli. Myślicie że to fajny pomysł?

cathy586

Postautor: cathy586 » 2017-03-25, 20:10

Pościel to zawsze dobry i uniwersalny prezent. Bardzo lubię właśnie praktyczne prezenty, z których będzie jakiś użytek.

nona

Postautor: nona » 2017-03-28, 23:07

Myślę że super pomysł , pościel znajdziesz jeszcze w dobrych cenach w marketach np w carrefourze czy obi . zerknij może na gazetkę może znajdziesz tam cos ciekawego
Ja kupowałam tam pościel w dobrej cenie , tylko trzeba wypatrzeć promocje :)

Kora121

Re: pościel puchowa

Postautor: Kora121 » 2018-01-23, 16:30

Pościel to faktycznie fajny pomysł na prezent bo to coś co przydaje się każdemu. Do niej możesz także dokupić coś bardziej osobistego jak np. zegarek - zegarkowy.pl. Będzie miała ładny i praktyczny gadżet, który z pewnością się jej przyda. Babcia z pewnością nie posiada telefonu komórkowego, wiec musi na czymś sprawdzać godzinę.

mczay

Re: pościel puchowa

Postautor: mczay » 2018-08-24, 13:08

Wydaje mi się, że akurat starsze osoby mają takich rzeczy w bród. Bardziej chyba by jej się spodobało coś ze strony: https://4gift.pl/prezenty/prezent-dla-niej . Ciocia mogłaby poczuć się dzięki takim gadżetom młodzieżowo, co na pewno wpłynęłoby na jej samopoczucie. Dodatkowo na pewno wydasz mniej niż na pościel puchową, dzięki czemu zaoszczędzisz, albo będziesz mógł jej za to nakupować więcej przydatnych gadżetów.

Wróć do „Forum o wszystkim”