kurtyna PCW

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: kurtyna PCW

Re: kurtyna PCW

Post autor: Andzejoxmixx » 2020-09-22, 13:41

Niestety, ale Kurtyny PCV
kompletnie się do tego nie nadają :C

Re: kurtyna PCW

Post autor: WitekB » 2019-02-12, 15:31

Żeby kurtyna nie rozwiewała się trzeba ją zamontować z maksymalnym zakładem. Ja montowałem pasy w dosyć wietrznej okolicy i stale mi je rozwiewało dopiero pracownik innej firmy wytłumaczył mi zasadę działania kurtyn paskowych.

kurtyna

Post autor: Człowiek z Mazur » 2015-10-26, 16:46

sam mam kurtyne w z pasów pcv o szerokości 20 cm zamontowana w oborze gdzie mam 80 szt bydła i nie zauważyłem by latem przy obfitych opadach deszczu woda zalegała na klepisku . Warunek taki, by nie wiał silny wiatr, który w połączeniu z naporem zacinającego deszczu może przesuwać pasy kurtyny i wówczas wzrasta prawdopodobieństwo, że woda dostanie się do środka . Zima trudno powiedzieć bo zaczepiam wierzeje i zwijam kurtynę .

Kurtyny pcv

Post autor: Janusz » 2015-10-21, 10:33

Noszę się z zamiarem zamontowania kurtyny pcv jako tanszej alternatywy dla zamykanej bramy . Kurtynę chce zamontować jako bariera dla zacinającego deszczu a zimą sniegu w wiacie, w której trzymam sprzęt rolniczy i niekiedy (zimą) parkuje mój wóz osobowy .
Proszę o podpowiedz czy kurtyna sprawdzi się i nie będzie przepuszczała wody podaczas opadów . Nie chodzi mi o względy związane z zatrzymaniem ciepła

Post autor: verticale » 2015-10-14, 05:16

Kurtyny PCV przeznaczone są do:
"stosowania jako kurtyny drzwiowe w halach produkcyjnych, magazynach, sklepach, chłodniach, zakładach mięsnych i przetwórstwa spożywczego, barach wyładunkowych itp."
Produkt nie jest więc przeznaczony do zastosowania w garażach.

Z rozmów z naszymi pracownikami wynika, że żaden z nich nie zapewnił, że produkt jest przeznaczony do ruchu samochodów osobowych.
Z naszego doświadczenia wynika, że nasze kurtyny znajdują zastosowanie w magazynach z ruchem wózków widłowych, jednak ruch samochodów osobowych, nie jest zgodny z przeznaczeniem kurtyn.
Pasy zostały sprzedane do samodzielnego montażu, żaden z naszych pracowników nie miał więc możliwości zobaczenia jakiego typu pojazdy będą poruszały się przez kurtynę PCV.
Nie możemy brać więc odpowiedzialności za zastosowanie produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Mając na uwadze dobro naszego Klienta, możemy zaoferować odkupienie pasów oraz całego systemu po cenie rynkowej.

kurtyna PCW

Post autor: jacek » 2015-10-07, 08:29

:cry: Zawiesiłem kurtynę PCW przy wjeździe do garażu na 30 aut. Część kierowców zgłasza porysowane samochody od pasków kurtyny. Domagają się ekspertyzy i odszkodowania. Wasze atesty dotyczą używania w pomieszczeniach z żywnością. Przy zamówieniu mówiliśmy gdzie będzie wieszana kurtyna i uzyskaliśmy Wasze zapewnienie, że będzie OKEY. Będziemy domagać się od Was przyjęcia na siebie odpowiedzialności za powstałe szkody. poproszę o odpowiedź. JACEK

Na górę